Konsorciumas

2023 metais  Kauno lopšelis-darželis „Žilvitis“ pakvietė ir mūsų įstaigą burtis  į konsorciumą.  Konsorciumas jungia 5 Kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigas (l. d. „Žilvitis“, l. d. „Spindulys“, l. d. Pušynėlis“, l. d. „Vaikystė“., l. d. „Žvangutis“), kurias sieja ta pati funkcija (ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugų teikimas). Iki 2025 metų konsorciume dalyvaujančios įstaigos parengs ir įgyvendins Laimingo darželio kiekvienam vaikui modelį. Akreditacijos tikslas yra tarptautiškumo stiprinimas, suteikiant mokytojams, mokyklų vadovams ir bendruomenėms išsamų supratimą apie ES vertybes, padedant geriau suprasti kitas kultūras bei skatinant vaikų iš skirtingų kultūrų sėkmingą įtrauktį į ugdymosi procesą. Konsorciumo projektinės veiklos yra finansuojamos remiant Europos Komisijai „Erasmus+“ programos lėšomis, kurias Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.