Erasmus+ projekto „STEAM on foot“ partnerių susitikimas darželyje

Sausio 25 dieną mūsų darželyje vyko Erasmus+  projekto „STEAM on foot“  partnerių susitikimas, kurį koordinuoja Kauno lopšelis-darželis „Žilvitis“.  Projekte dalyvauja Portugalijos, Graikijos, Turkijos ikimokyklinių įstaigų vadovai ir mokytojai. „Erasmus+“ projektu siekiama įgyvendinti  naujas idėjas, naudojant STEAM kaip svarbų metodą   švietimui gerinti.  Taikant šį metodą vaikų gebėjimai per praktinį patyrimą  yra lavinami  gamtos mokslų, technologijų,  inžinerijos,  meno,  matematikos srityse.

Svečiai dalyvavo  dvejose Steam veiklose „Skaičių karuselė“ ir „Meno/judesio terapija“, kurias vedė mokytojos Jolanta, Indrė, Virginija. Vyko veiklų aptarimai, diskusijos.

Projekto dalyviai mūsų mokytojams pristatė savo įstaigų unikalumą, analizavo  Graikijos, Turkijos, Portugalijos ugdymo įstaigų STEAM patirtis.

Tai buvo puikus pavyzdys, kaip galima pasiekti geriausių rezultatų, plėtojant STEAM idėjas  ikimokyklinukų ugdyme  Džiaugiamės svečių profesionaliu ir maloniu bendradarbiavimu.

Šis projektas yra finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Erasmus Projektai 2023-2024 m.