2017-2019m. įgyvendinome Erasmus+ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projektą. Projekte „Young European in the world of tolerance“ („Jaunasis europietis tolerancijos pasaulyje“) dalyvavo: Lodzės przedszkole miejskie Nr. 163 (Lenkija)(koordinatorius), Sibiu Gradinita Program Prelungit Nr.26 (Rumunija), Sofijos 120 primary school „G.S.Rakovski“ (Bulgarija), Varkizos Diadrastiko Europaiko Sxoleio (Graikija), Kauno lopšelis-darželis „Spindulys“. Mūsų darželio vaikai turėjo galimybę bendrauti su partnerių šalių vaikais, susipažinti su jų kultūra, tradicijomis ir t.t. Projekto  dalyviams pristatėme savo šalies kultūrą. Mokėmės būti tolerantiški  skirtingų tautų, kultūrų, rasių, religijų, socialinių sluoksnių ir kt. žmonėms. Kūrėme draugišką aplinką, paremtą bendravimu ir bendradarbiavimu su kitų šalių ir kultūrų žmonėmis.

• Projekto rezultatai

Projektas “The Young European in the world of tolerance” –  pirmasis lopšelio-darželio įgyvendintas tarptautinis projektas. Vaikai daug sužinojo apie kitų šalių kultūrą ,tradicijas, pedagogai pagilino anglų kalbos žinias, domėjosi šalių partnerių ugdymo sistemomis, jų panašumais ir skirtumais, ugdymo aplinka, o svarbiausia-praplėstos vaikų  globalaus mąstymo bei tolerancijos kitam vertybinės normos.

• 2019 m. birželis

Pasiruošimas vizitui į Rumuniją

Bėgimas We run Vilnius kartu su Erasmus+

Partnerių susitikimas Sibiu (Rumunija)