Visą savaitę darželyje skambėjo lenkiški, rumuniški, bulgariški, graikiški, angliški ir, aišku, lietuviški žodžiai. Erasmus +KA2 projekto „The young european in the world of tolerance“ dalyviai bendravo su vaikais, pedagogais, tėvais, domėjosi mūsų ugdymo sistema. Vaikų entuziazmo paveikti, svečiai spontaniškai įsijungė į ugdomąsias veiklas ir tapo jų dalyviais dailės, kūno kultūros, muzikos ir kt. veiklose. Projekto partneriai diskutavo, tarėsi dėl atliktų ir tolimesnių projekto įgyvendinimo darbų, numatė projekto įgyvendinimo detales, terminus, viešinimą. Taip pat svečiai turėjo galimybę susipažinti su Panemunės pradine mokykla, Kauno senamiesčiu, Trakais, Vilniumi. Supratome, kad mus sieja tos pačios problemos dirbant su vaikais. Patobulinome komandinio darbo, bendravimo, anglų k. įgūdžius, tapome drąsesni ir atviresni pokyčiams. Nustebino tėvų iniciatyvos priimant projekto partnerius, supratome, kad esame tikra komanda. Išaugo motyvacija tobulėti ir judėti pirmyn.