Žaidžiame trikrepšį Lietuvai

Šią savaitę   lopšelyje-darželyje  vyko Respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis. Ikimokyklinukų tarpe tradicija tampa Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti žaidžiant trikrepšį. TAI VIENAS IŠ MASIŠKIAUSIŲ RIUKKPA INICIJUOTŲ RENGINIŲ!

Renginio tikslas perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią, „kovojant“ trikrepšio aikštelėse, suburti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų bendruomenes į masinį trikrepšio žaidimą.

Trikrepšis, kaip komandinis žaidimas, svarbus tuo, kad pratina vaikus nugalėti savanaudiškas paskatas, ugdo savitvardą, ryžtingumą, kitas moralines ir valios savybes. Žaisdamas vaikas įsitikina, kad ne jis vienas nori veikti su kamuoliu, įmesti jį į krepšį, suvokia, kad jo veiksmai turi tarnauti bendriems komandos interesams.

Trikrepšio festivalyje vaikus linksmino krepšinio mokyklos „Snaiperis“  talismanas ERELIS.

Nuoroda į Facebook