Vyko tarptautinė mokytojų konferencija „Incorporating environmet education to the school“

Konferencijoje dalyvavo projekto partneriai Kauno l/d ,,Žilvitis“vaikų darželis „Ābolu maiss“ Latvija, Riga,  Peetri vaikų darželis-pagrindinė mokykla, Estija.

Konferencijos metu dalinomės savo idėjomis ekologinės sampratos ugdymo tema naudojant STEAM metodą žaidimuose ir atradimuose. Taip pat keitėmės idėjomis, kaip paskatinti ikimokyklinio/priešmokyklinio amžiaus mokinius tapti europiliečiais, atsakingais už savo aplinką.