VASAROS STOVYKLA „SPINDULYS“ – 2023 SU STEAM

Šią savaitę mūsų darželyje vyksta vasaros stovykla, kurios metu vaikai rytus pradeda bendra mankšta lauke bei kiekvieną dieną išbando skirtingas STEAM (mokslas, technologijos, inžinerija, menai, matematika) veiklas.

• Pirmadienį statėme smėlio pilis ir išbandėme STEAM laboratoriją, parengtomis trasomis pildami vandenį, berdami smėlį ar ridendami akmenėlį.
  • Antradienis buvo skirtas vyriausiųjų išvykai į Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodą, kur vaikai pamatė daugybę egzotinių augalų, pasimėgavo žydinčių rožynų bei levandų skleidžiamais aromatais, užkandžiavo gryname ore nuostabios gamtos apsuptyje. Likusieji šią dieną skyrė meninei išraiškai, darželio kieme piešdami bei tapydami.
  • Trečiadienį pavirtome į tikrus statybininkus ir, pasiraitoję rankoves, kibome į namelių apdailos darbus. Vaikai dažė, piešė ir visaip kitaip dekoravo baltus namelius, kuriuos kartu su tėveliais pagamino dar prieš Kalėdas.
  • Ketvirtadienis buvo įsimintinas dėl galimybės išvykti už darželio tvoros ribų su savo dviračiu, kai vaikai, lydimi mokytojų, apsuko ratą gretimame parkelyje.
  • Na, o stovyklos veiklas vainikavo bendra Joninių šventė darželio kieme. Jos metu buvo šokami rateliai, puoselėjamos tradicijos bei, žinoma, pagerbiami Jonai, kurių šiais metais turime net 5! Ir vieną Jonę. Taip pat šią dieną vaikai plukdė savo gamintus laivelius bei plaustelius baseinuose, kurie jau visą vasarą džiugina ir gaivina 🙂