„Švęskime Lietuvą“ Vinco Kudirkos Eigulių bibliotekoje

Minint  Valstybės atkūrimo dieną Vasario 16-ąją, priešmokyklinės  grupės „Drugeliai“  vaikai lankėsi  Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Eigulių padalinyje,  kur vyko garsiniai skaitymai, kūrybinės dirbtuvės  vaikams  „Švęskime Lietuvą“.  Bibliotekininkė  papasakojo  apie Lietuvos istoriją, bei sunkias kovas už Lietuvos nepriklausomybę. Vyko viktorina, kurios metu vaikai pasitikrino žinias apie Lietuvą.

Renginio metu padeklamavome J. Marcinkevičiaus eilėraštį  „Tai gražiai mane augino“, kūrybinėse dirbtuvėse vaikai atskleidė savo kūrybinius sugebėjimus aplikuodami  Lietuvos trispalves.

Vėliau bibliotekininkė parodė bibliotekos patalpas, paaiškino  kokiu būdu lentynose  rūšiuojamos knygos. Vaikai galėjo rinktis patinkančias knygas, jas pavartyti ir paskaityti. Buvome sužavėti  įvairių knygų  gausa ir įvairove.