Su rugsėjo 1-ąja!

Gerbiamieji, sveikinu visus su mokslo metų pradžia.

Ir vėl kartu su išskrendančiais paukščiais palydime nerūpestingas vasaros dienas, saugome dar šiltus įspūdžius ir žvalgomės į ateitį. Planuojame naujus darbus ir malonus nerimas ima kutenti paširdžius.

Daugybė naujų patirčių atneš besiartinantis ruduo ir viskas, kas laukia iki kitos vasaros. Mokslo ir žinių dienai džiugiai nerimaudami ruošiasi vaikai ir tėvai. Susikaupę ir tie, kurie ugdys, ir tie, kurie ateis į darželį, ir tie, kurie lydės.

Pradedant mokslo metus linkiu visiems rasti savyje noro, laiko, jėgų ir kantrybės padaryti viską, kad maži žmonės augtų laimingi mūsų darželyje. Linkiu susikalbėjimo ir artimos partnerystės kartu auginant laisvą asmenybę, ateities žmogų, gebantį ieškoti, atrasti, kurti. J. Korčakas rašė: „Vaiko siela yra tokia pat komplikuota kaip ir mūsų ir yra pilna prieštaravimų. Mokytojas, kuris, užuot vertęs, išlaisvina, kuris ne tempia, bet kelia, ne spaudžia, bet formuoja, ne liepia, bet moko, ne reikalauja, bet klausia, kartu su vaiku išgyvens daugybę įkvepiančių akimirkų ir turės daug galimybių stebėti, per ašarų šydą, kovą tarp gėrio ir blogio jėgų jo širdyje ir pamatyti, kaip laimės šviesos angelas.“

Linkiu visiems sėkmės ir puikių akimirkų.

Direktorė Violeta Bružienė