Startavo projektas „Futboliukas“

Šiais mokslo metais mūsų darželio vaikai ir mokytojai dalyvaus Lietuvos masinio futbolo asociacijos projekte „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“. Projekto tikslas – naudojant žaidybinę ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepsiją“, suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, populiarinant futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairius jų talentus.

Mažasis futboliukas, tai netradicinis, įdomus, linksmas būdas stiprinti ne tik vaiko fizinę sveikatą, bet ir ugdantis drąsą, ryžtą, draugiškumą, pasitikėjimą, atsakingumą už save ir šalia esantį. Vaikai, dalyvaudami futboliuko treniruotėse, mokysis komandinio žaidimo, kūno ir kamuolio valdymo technikos. Žaidžiant įvairius žaidimus, atliekant pratimus ir užduotis, bus lavinama atmintis, pastabumas, reakcija, vaikai bus skatinami tobulėti, siekti pergalės.

Kaip projekto dalyviai, iš LFF gavome įvairių priemonių projektui organizuoti, mums suteikta prieiga  www.asfutboliukas.lt. Šį mėnesį vaikai kuria savo grupės plakatus, taisykles, kurių laikysis visus metus, bei po truputį, nedideliais žingsneliais, pasiners į „futboliuko“ pasaulį.

Šioje projekto kelionėje dalyvaus „Gandriukų“, „Drugelių‘ ,„Zuikių“, „Bitučių“, „Pelėdžiukų“, „Voveriukų“ ir „Katinėlių“ grupių vaikai. Kiekvieną kelionės mėnesį lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leis suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos rūšis.

Tikimės, kad dalyvavimas projekte „Futboliukas“ mūsų darželio mokytojams, tėveliams ir vaikučiams suteiks naudingos patirties ir džiugių akimirkų.

Nuoroda į „Futboliukas“ galerija