Sportinė pramoga „Sportuojantis koridorius“

Visoje Lietuvoje darželių koridoriai skamba nuo vaikų juoko, nes Lietuvos darželių vaikai sportuoja ilgiausioje sporto salėje – KORIDORIUJE. Trumpėjant rudens dienoms ir ilgėjant naktims vis mažiau vaikams lieka aktyvios ir judrios veiklos lauke.

Įgyvendinant vaiko sveikatos ugdymo ir sveikatingumo priemones darželyje puikiai galima išnaudoti visas erdves.

Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija pakvietė visus darželius prisijungti prie “ilgiausio sporto” ir įgyvendinti respublikinę akciją „Sportuojantis koridorius“, kurios tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje, aktyviai ir linksmai einant, bėgant koridoriumi įveikti visas kliūtis.

Mūsų koridoriai buvo aktyvūs ne tik vaikų fiziniu aktyvumu, bet ir loginiu mąstymu. Mes koridoriuose aktyviai kodavome ir spalvas ir judesius, bandėme atkartoti pasikartojančias spalvų ir judesių sekas. O kad tai mums pavyktų puikiai mes pasitelkėme savo ligonį mąstymą ir skaičiavimus. Netradicinis judesio užsiėmimas suteikė vaikams daug emocinio pasitenkinimo, džiugių akimirkų.

Nuoroda į Facebook