Roplių pasaulis- edukacija priešmokyklinio amžiaus vaikams

Vykdydami projektą „Žaliasis ekoturas“ , priešmokyklinių grupių „Zuikiai“ ir „Drugeliai“ vaikai lankėsi Lietuvos zoologijos sode, kur dalyvavo  zoologijos sodo edukatorės vedamoje edukacinėje valandėlėje apie seniausius pasaulio gyventojus – roplius.

Užsiėmimo metu vaikai susipažino su ropliais, gyvenančiais zoologijos sode. Taip pat išmoko, kaip reikia elgtis su gyvate, sutikus ją miške, kaip saugiai paimti ir laikyti roplį.

Edukacija  padėjo vaikams pažinti retus ir nykstančius gyvūnus, suprasti žmogaus vaidmenį gyvūnijos pasaulyje, susidaryti pozityvią nuostatą gyvūnų atžvilgiu. Čia buvo galima išgirsti istorijas apie  gyvūnus, išbandyti save: stebėti, užuosti, liesti ir nugalėti baimę šaltakraujui ropliui.