Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Daiktų džiazas“

Balandžio  mėn. 7d. – birželio mėn. 1 d. Respublikos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikus ir  pedagogus pakvietėme į asambliažo kūrimo projektą „Daiktų džiazas“. Asambliažas- tai modernizmo dailės rūšis, kai kūrinio forma surenkama iš nemeninių objektų , tam tikru būdu juos sujungiant. Asambliažo kūrėjas gali rinktis bet kokius aplinkoje aptinkamus gatavus daiktus ar jų fragmentus, dažnai sudėvėtus ir nebenaudojamus. Tai skatina  buitinius daiktus matyti kaip meno objektus, prikelti juos antram gyvenimui, puoselėja vaikų saviraišką, kūrybinius ir meninius gebėjimus, ugdo ekologinį sąmoningumą.
Projekte dalyvavo Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos, Vilniaus,Gargždų, Panevėžio, Šiaulių, Kudirkos Naumiesčio ugdymo įstaigų vaikai ir pedagogai. Kūrybinių darbų nuotraukų paroda eksponuojama V. Kudirkos viešosios bibliotekos Eigulių padalinyje, o  menų mokytoja Deimantė sukūrė projekto darbų filmuką.