Pyragų diena – „Rugutės“ vaikams

Lapkričio 4 dieną tradiciškai minėjome tarptautinę Pyragų dieną, kuri svarbi savo kilniu tikslu – dalintis, aukoti tiems, kam šiuo metu labai reikia paramos.

Kai lauke saulės spindulių vis mažėja, Pyragų diena puiki proga pasidalinti savo šiluma ir gerumu. Mūsų darželyje tapo gražia tradicija  kasmet organizuoti šią akciją. Tai puiki proga atlikti labai prasmingą darbą – pagelbėti mažiesiems ligoniukams.

Pyragus, sausainius, pyragėlius, keksiukus kepė visi: vaikučių tėveliai, darbuotojai. Lapkričio 4– osios rytą „Spindulys“ kvepėjo pyragais.

Nuoširdžiai DĖKOJAME visiems, kurie kepė, aukojo kilniam tikslui. Tai puiki akcija, kuri parodo, kokios didelės yra žmonių širdys. Manome, kad tokios akcijos vienija žmones, primena, kad net ir po truputėlį prisidėdami, galime padaryti didelį ir gražų darbą.

Surinktos lėšos bus paaukotos Labdaros ir paramos fondui „RUGUTĖ”, besirūpinančiam onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais.

Ačiū už Jūsų gerumą!  Lai gerumas ir bendruomeniškumas mus visus vienija.

Nuoroda į „Rugutės“ Internetinį puslapį

Nuoroda į Facebook