Pilietinio atsparumo diena Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje

Mūsų darželio vyresnieji ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai buvo pakviesti į Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjų, kur vyko  interaktyvi edukacinė patyriminė veikla „Pilietinio atsparumo diena“, Edukacinės veiklos tikslas – ugdyti visuomenės atsparumą, mokinių valią, žinias bei įgūdžius, kurie užtikrintų piliečių pasirengimą ir dalyvavimą atsakant į nacionaliniam saugumui kylančias grėsmes, priešinantis agresijai bei okupacijai. Renginio metu vaikai susipažino su Kauno įgulos vienetų, sąjungininkų ginkluote, technika ir spec. priemonėmis, kurias naudoja Kauno įgula ir mūsų NATO sąjungininkų pajėgos. Vaikams buvo labai įdomu, vieni buvo labai nustebę, kiti šiek tiek sunerimę. Buvo leista apžiūrėti specialiųjų tarnybų automobilius, juose pabūti. Kadetai supažindino su ginklais, leido juos pakilnoti, apžiūrėti. Įspūdžių tikrai buvo labai 5daug.