Pasidžiaukime kartu su Florete mažųjų fechtuotojų treniruote ir smagia nuotaika Delfi reportaže

Fechtavimas – tai yra ta sporto šaka, kai pradžioje reikia daugiau susikaupimo, nėra taip lengva pradėti,  bet paskui, kai jau įtraukia  kova, kai supranti, kaip reikia durti, kai gali laimėti ir pajunti tą pergalės džiaugsmą, vaikams iškyla daug gerų emocijų. Kauno lopšelyje – darželyje „Spindulys“ vedamoje treniruotėje viskas vyksta žaidimo forma. Vaikai atlieka mankštą, vėliau mokosi pagrindinių fechtavimo judesių ir stovėsenos. Atradę fechtavimą vaikai džiaugiasi ir stipresne sveikata, ir geromis emocijomis.
Labai svarbu pabandyti pakovoti su tomis žaislinėmis špagomis. Jiems labai įdomu ir tos tikros špagos, kurios pritaikytos vaikams, taip vadinamas nulinis numeris, kurios yra palengvintos, sutrumpintos. Vaikai supažindinami su saugumo protokolu, kaip atsakingai elgtis, kad vienas kito neužgautų. Fechtavimas yra ta sporto šaka, kur yra mokomasi sąžiningumo. Lygiai taip pat susikaupimo, reakcijos ir koordinacijos, o tai yra labai svarbu, kad vaikai augtų sveiki ir fiziškai pajėgūs“, – kalbėjo fechtavimo klubo „Floretė“ prezidentė A. Gaižauskienė.

Nuoroda į Delfi