Paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, žaisdami futbolo turnyre

Kovo 12 dieną lopšelyje-darželyje organizuotas „Mažojo futbolo“ turnyras, skirtas Kovo 11-ajai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kuriame varžėsi  7grupių   vaikai. Visi žaidėjai labai stengėsi, kiekvienas norėjo įmušti įvartį.

Komandos buvo mišrios sudarytos iš berniukų ir mergaičių.  Visi vaikai draugiškai bendravo, džiaugėsi turėdami galimybę žaisti tokioje aplinkoje, patirti nuoširdžias emocijas.

Vaikams tokie turnyrai yra naudingi, nes tai ne tik stiprina fizinę ir psichinę vaikų sveikatą, bet ir padeda atitrūkti nuo kasdieninės darželio veiklos.

Futbolas vienija vaikus ir moko daug įvairių dalykų, tad tikimės, kad vaikai neužmirš ir toliau mokysis taisyklingai spardyti kamuolį ir dalyvaus ateityje vykstančiuose turnyruose.

Šį kartą nugalėjo d r a u g y s t ė. Dėkojame futbolo treneriui Giedriui ir visoms mokytojoms, padėjusioms organizuoti šį renginį.