Mūsų dienos kaip šventė

Gegužės 30 d. „Spindulio“ kieme nuaidėjo mokslo metų baigimo šventė, kuri šiais metais sutapo su mūsų įstaigos 40-uoju gimtadieniu. 🥳 Šventinėje programoje pasirodė mūsų darželio priešmokyklinės grupės mergaitės, prieš 3 metus baigusi mūsų darželį Geistė, Skaistė su mama Simona, solistas Rojus Bukauskas iš Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos bei „Spindulio“ mokytojų ansamblis. Sulaukėme svečių iš Kauno lopšelio-darželio „Vyturėlis“, Generolo Povilo Plechavičiaus licėjaus. Taip pat savo apsilankymu mus pradžiugino buvę ilgamečiai „Spindulio“ darbuotojai.

Vaikai džiaugėsi batutais, piešiniais ant veidukų, robotikos stotele. Visų susirinkusių laukė mūsų sporto mokytojų parengtos aktyvios užduotys bei kadetų paruoštas kliūčių ruožas. Tėvelius, kurie yra baigę mūsų darželį ir dabar patys čia veda savo atžalas, pakvietėme pasodinti ąžuoliuką. Šventę vainikavo milžiniškas mūsų puikių virėjų gamintas tortas. Koks gimtadienis be torto! 🙂 🥮

Ačiū visiems prisidėjusiems, dalyvavusiems ir buvusiems drauge. ☀️

Už nuotraukas dėkojame Herkaus ir Huberto mamytei Jandrai Jurkevičienei. 📷