Ką vadinam gimtine

🌷 Mes esame ten, kur mūsų širdis. O širdis ten, kur namai, kur tėveliai, kur kas rytą prabudę jaučiamės laimingi ir saugūs.

Šiandien visi darželio vaikai ir mokytojai susirinko kartu švęsti Lietuvos 106-ojo gimtadienio. Šventinio minėjimo pradžioje buvo atliekamas Lietuvos Respublikos himnas, kurį iš visos širdies sugiedojome visi drauge. Vaikučiai nuo pačių mažiausių iki vyriausiųjų žengė į sceną, kur šoko ir dainavo Lietuvai ir vieni kitiems. Apdainuotas buvo ir Lietuvos gamtos grožis, ir tokios vertybės, kaip šeima ir namai. Vaikų lūpomis skambėjo padėkos žodžiai bei linkėjimai savo Tėvynei, savo miestui, savo gimtinei.

Dėkojame visiems dalyviams ir organizatoriams už šiltą ir gražų koncertą. Turėkime Lietuvą savo širdyse kiekvienas, ugdykime patriotiškumą, pagarbą ir meilę.