Meilė Tėvynei mažoj širdelėj skambėjo vaikų dainose

Mūsų tėvynė vadinasi Lietuva, o prie jos priguli ne tik ta žemė, kur gyvename mes, lietuviai, bet ir lietuviška kalba, kurią vartojame, lietuviškos dainos, kurias dainuojame.  Visa tai yra Lietuva ir mes patys esame lietuviai. Mūsų tikslas puoselėti vaiko galias, lemiančias asmenybės vystymąsi ir jo integraciją į visuomenę, šeimą, socializacijos sėkmę, kurti ir sudaryti sąlygas, padedančias vaikui tenkinti prigimtinius, kultūros, etninius, tautinius bei socialinius pažintinius procesus.

Mūsų lopšelio-darželio priešmokyklinės grupės „Bitutė“ vaikai dalyvavo Juozo Naujalio muzikos gimnazijos muzikiniame  projekte „Meilė Tėvynei mažoj širdelėj 2023“. Mergaičių ansamblis atliko dainelę „Ten ir aš“, kiti vaikai savo meilę Tėvynei išreiškė piešiniuose, dalyvaudami gimnazijos kūrybinių darbų parodoje. Šiame projekte dalyvavo 19 Kauno ikimokyklinių įstaigų. Vaikų lūpose skambėjo dainos apie Lietuvos praeitį, dabartį ir ateitį. Vaikai buvo skatinami ir mokomi gerbti, mylėti ir didžiuotis savo tėvyne ir jos žmonėmis. Vaikai patyrė džiugių akimirkų, grįžo apdovanoti diplomais ir saldžiomis dovanomis.

Nuoroda į Facebook