„Mažas ir saugus“ saugaus vaiko mokykloje

Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko edukacinis renginys, kuriame dalyvavo grupės „Zuikiai“ priešmokyklinio amžiaus vaikai. Saugaus eismo užduotys integruotos į fizinio aktyvumo veiklas, kurių metu vaikai  pasitikrino ir įtvirtino žinias apie saugų eismą.

Renginio metu vykusių komandinių saugaus eismo žaidimų metu buvo formuojamos ir plėtojamos vaikų bendrosios žmogaus saugos  bei tobulinamos vaikų bendradarbiavimo kompetencijos.

Rytmečio veiklų metu vaikai žaidė žaidimus su personažu „Jaunieji policininkai“, jėgas išbandė viktorinoje  „Aš žinau“.

Vaikai su dideliu noru ir džiaugsmu rungėsi estafetėse, išbandė ir atrado naujus savo gebėjimus. Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, o dalyviai medaliais ir atminimo dovanėlėmis.