Lietuvos Mažųjų žaidynės-2023

Į mūsų darželį jau septintą kartą sugrįžta Lietuvos mažųjų žaidynės. Projekto metu didelis dėmesys bus skiriamas fiziniam raštingumui ir jo ugdymo galimybėms, o į veiklas įsitrauks visos 3-7 m. vaikų grupės. Didelio pasisekimo sulaukusios  visų  mylimos žaidynės šiemet džiugins vaikus, mokytojus, tėvus. Sieksime, kad kuo daugiau vaikų įsitrauktų į projekto veiklas ir patirtų judėjimo džiaugsmą.

Organizatorių rengiamas Fizinio raštingumo modelis bus puikiai pritaikytas Mažųjų žaidynėse. Ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai projekto metu ugdys ne tik fizines savybes, bet ir motyvaciją judėti visą gyvenimą. Projekte bus siekiama įtraukti vaikus į jiems patrauklias fizinio aktyvumo veiklas, kurių metu bus ugdomos jų fizinės kompetencijos, didės pasitikėjimas savimi. Mažieji bus skatinami bendrauti, patirti gerų emocijų ir nuo mažų dienų stiprinti sveikatą.

Šių metų žaidynės vyks trimis etapais. Pirmojo etapo metu vaikai dalyvaus 8 virtualiuose fizinio raštingumo užsiėmimuose. Antrojo etapo metu bus organizuojamas festivalis įstaigoje, o finaliniame etape – grupės „Zuikiai“ komanda susitiks  respublikiniame festivalyje viename iš didžiųjų Lietuvos miestų.

Nuoroda į LMŽ „Facebook“

Nuoroda į LMŽ internetinį puslapį