Kūrybinės dirbtuvės „Įdomioji ekologija“

Pasaulinę Žemės dieną grupės  „Drugeliai“  vaikai dalyvavo ŽALIOJO TAŠKO nemokamų edukacijų ciklo „Žaliasis raštingumas 24“ kūrybinėse dirbtuvėse  „Įdomioji ekologija“.

Žaliasis  raštingumas – iniciatyva, skatinanti žingeidumą, aktyvią veiklą ir naujus, gilesnius įgūdžius aplinkosaugos, tvaraus gyvenimo, efektyvaus atliekų tvarkymo ir teisingo rūšiavimo srityse.

Žaliojo raštingumo tikslas – skleisti informaciją apie teisingą pakuočių atliekų rūšiavimą bei supažindinti su antriniu pakuočių atliekų panaudojimu.

Vaikai  gamino iš antrinių žaliavų, todėl visos vaikų naudojamos  medžiagos  pagal galimybes turėjo būti antrinės, o ne naujos, pirktos specialiai dirbtuvėms. Edukacija  prasidėjo rūšiavimo taisyklių priminimu, vėliau sekė savarankiškas darbas, kur popieriaus, pieštukų, žirklių pagalba vaikai iš popierinių pakuočių kirpo namelį, jį aplikavo, piešė, pylė žemes ir sėjo sėklas. Kiek džiaugsmo vaikams, kad galėjo pačių pasigamintą namelį parsinešti namo ir auginti žolytę.