Kai kelių eismo taisykles žinau, keliauju saugiau

Nuo pat mažens vaikus reikia mokyti saugaus elgesio gatvėse, keliuose, pažinti kelio ženklus, skatinti, kad vaikai būtų drausmingi, atsargūs, atidūs. Kelių eismo taisyklių mažiausieji eismo dalyviai mokomi jau darželyje.

Gegužės 23 dieną „Drugelių“, „Gandriukų“, Zuikių“, „Pelėdžiukų“, „Bitučių“ ir „Katinėlių“  grupių vaikučiai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje „ Kai kelių eismo taisykles žinau, keliauju saugiau “, kurią vaikams pravedė  Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Jovita Pakeltienė ir  policijos bičiulis Amsius. Susitikimo metu pareigūnė kartu su ugdytiniais kalbėjosi apie saugų elgesį gatvėje, kelyje bei aiškinosi, kaip teisingai pereiti gatvę degant šviesoforui, per perėją ar kai nėra jokių kelio ženklų. Ugdytiniai taip pat sužinojo, kaip teisingai  reikia elgtis gatvėje važiuojant dviratuku ar paspirtuku, bei ką būtina dėvėti, kad save apsaugoti. Prisiminę visas kelių eismo taisykles, apžiūrėję ženklus, tapome tikrais mažaisiais eismo dalyviais ir  visi kartu praktiškai išbandėme, kaip teisingai pereiti gatvę.  Bičiulis  Amsius buvo labai patenkintas ir džiaugėsi, kad vaikučiai turi pakankamai reikiamų žinių ir elgiasi saugiai bei teisingai.

Nuo mažų dienų kalbėkime apie saugaus elgesio gatvėje svarbą, patys būkime geru pavyzdžiu savo mažiesiems, nes tik taip ugdysime atsakingus, budrius ir dėmesingus eismo dalyvius.