Įsisaviname smagaus futbolo žaidimo taisykles

Jau antrus metus „Futboliukas“ kviečia mūsų vaikučius į futbolo kelionę, kuri prasidėjo nuo rugsėjo ir tęsis iki gegužės mėnesio. Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams.

Projektas jau įpusėjo. Jame dalyvauja grupių „Zuikiai“, „Drugeliai“, „Gandriukai“ ir „Katinėliai“ vaikai. Kiekvieną kelionės mėnesį susipažįstame su naujais  iššūkiais ir išbandymais. Vaikai  futbolą  pažįsta ne tik žaidžiant aikštelėje įvairaus sudėtingumo pratimus, bet ir kuriant, atliekant įvairias interaktyvias užduotis, dalyvaujant šventėse, darant kūrybinius darbus,  bendraujant su kaimyninių bendruomenių futbolą mėgstančiais sportininkais. Visa tai leidžia suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą, visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu.