Informacija tėveliams dėl rugsėjo 1-osios

Gerbiamieji vaikučių tėveliai,

Artėja naujų mokslo metų pradžia. Ši rugsėjo 1-oji visiems kitokia – kelianti daugiau nerimo dėl situacijos susijusios su COVID-19. Privalome būti nusiteikę atsakingai saugoti savo ir kitų sveikatą.

Maloniai pranešame, kad vaikučių laukiame rugsėjo 1–ąją dieną iki 9.00 val.

Bendros rugsėjo 1-osios šventės neorganizuosime – šventinę nuotaiką susikurs kiekviena grupė atskirai.

Prašome tėvelių vyresnių grupių vaikus į grupių rūbines palydėti tik tuo atveju, jei jie nėra savarankiški ir/ar pakankamai drąsūs.  Savarankiški vaikučiai gali vieni nueiti į grupę, idant maksimaliai apriboti kontaktų skaičių.

Kiek sunkiau bus naujokams, o  ypač mūsų mažiausiems bičiuliams. Juos tėveliai galės palydėti į grupę, bet prašysime neužsibūti ir apsiriboti trumpu atsisveikinimu. Siekiant lengvesnės adaptacijos, rekomenduotume pirmas dienas palikti vaikučius ne ilgiau kaip iki pietų.

Atsinešti pirmą dieną nereikia nieko, apie viską, kas svarbu, jus informuos grupės mokytojos.

Vykdydami sveikatos apsaugos ministro darželiams nustatytas būtinąsias ugdymo organizavimo sąlygas, ugdymo procesą maksimaliai organizuosime lauke.

Mes esame  pasirengę jums padėti įveikti kylančius sunkumus, glaudžiai bendradarbiauti, siekiant užtikrinti sėkmingą vaikučių adaptaciją.

Jei turite klausimų, prašome rašyti el.paštu darzelisspindulys@gmail.com ar skambinti telefonu nr. 8 37 386773; 8 37 386737; 8 603 10425

P R I M E N A M E!

• Į darželį gali būti vedami ir priimami tik sveiki vaikai, kurie nekarščiuoja ir kuriems nepasireiškė viršutinių kvėpavimo takų ar kt. infekcijų požymių (sloga,kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir kt.);
  • Visi privalo laikytis asmens higienos (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.);
  • Patalpose būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) arba bendraujant laikytis 2 metrų atstumo. Šis punktas netaikomas darbuotojams dirbantiems su vaikais;
  • Lauke bendraujant būtina laikytis 1 metro atstumo arba dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Šis punktas netaikomas darbuotojams dirbantiems su vaikais.

Direktorė Violeta Bružienė