Funkcinės treniruotės „Sportas ratu“ Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje

Vasario 12 dieną priešmokyklinių grupių „Zuikiai“ ir „Drugeliai“ vaikai dalyvavo projekto „Aktyvus Kaunas“ funkcinėse treniruotėse  „Sportas ratu“, kurios  vyko Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje. Vaikai buvo supažindinami su  nauju žaidimu  – trikrepšiu.  Judėjimo, kamuolio  valdymo, žaidimo technika bei pagrindinės taisyklės, žaidžiant trikrepšį yra tokios pat kaip tikrojo krepšinio. Sportuoti  pradėjome smagia sportine mankšta. Užsiėmimų metu  vaikai  rungtyniavo estafetėse su krepšinio elementais, bandė susidraugauti su krepšinio  kamuoliu jį varydami, mesdami. Kamuolio mėtymas į krepšį  vaikams suteikia daug džiaugsmo, o kai jų net trys – malonumas dar didesnis.