Edukacinis projektas „Nariuotakojai darželyje“

Gruodžio 12 dieną darželyje vyko edukacinis projektas „Nariuotakojai darželyje“, kuriuos pristatė Palangos „Insektariumas“ – gyvų vabzdžių muziejus, kurio ekspozicijoje  yra iki 30 skirtingų rūšių egzotinių eksponatų.  Vaikai ir mokytojai turėjo galimybę susipažinti su pirmąja per Lietuvą keliaujančia nariuotakojų ekspozicija ir jos mažiausiais gyvūnėliais: vorais paukštėdomis, juodaisiais skorpionais, tarakonais,  šakelėmis  apsimetančiomis gyvalazdėmis, šimtakojais ir kt. Vaikai labai atidžiai stebėjo ir klausėsi edukatoriaus pasakojimų apie terariumuose esančių vabzdžių išvaizdą, kilmę, mitybą, gyvenimo būdą. Parodos pabaigoje drąsiausiems buvo pasiūlyta tarakoną palaikyti savo delniukyje – tai buvo ir savotiškas sudalyvavimas baimės faktoriuje. Vaikai sužinojo apie  nariuotakojus kenkėjus ir kaip jų išvengti. Šioje veikloje vaikai patyrė pažinimo džiaugsmą, vystėsi vaikų patirtinis ugdymas.