Edukacinė valandėlė Kauno tvirtovės septinto forto muziejuje

Priešmokyklinių grupių „Drugeliai“ ir „Zuikiai“ vaikai dalyvavo cheminių technologijų principu parengtoje edukacinėje programoje „Eureka“.

Jaunieji darželio mokslininkai stebėjo ir atliko bandymus su įvairiomis cheminėmis medžiagomis. Ši edukacinė programa skirta  įsitikinti, kiek daug įdomių bandymų galima atlikti su paprasčiausiomis buityje naudojamomis medžiagomis. Vaikai su chemijos mokytojomis maišė tankio kokteilį, stebėjo spalvas keičiančius tirpalus bei tyrė įvairiausių medžiagų reakcijas, atliko labai įdomius bandymus Vulkanas ir Fontanas. Visos programoje naudotos medžiagos nėra labai pavojingos gyvybei, todėl su tėvelių, mokytojų priežiūra matytus eksperimentus galima pakartoti namuose ar darželio grupėje.