Darželyje svečiavosi Miško pasaka

Prisirinkit klevo lapų, išlukštenkit iš patiškusio kiauto apvalutį rudašonį kaštoną, pabraidykit po drėgnas miško samanas, tankmėj paieškokit pasislėpusio baravyko…

Spalio 13 dieną, saulėtą rudenio ketvirtadienį, mūsų darželyje šurmuliavo smagi  Rudenėlio šventė „Miško pasaka“. Rytas džiugino ne tik lengvai dulkiančiu lietučiu, bet ir besišypsančiais, įvairiomis rudens gėrybėmis tapusiais vaikais. Į šventės pasiruošimą geranoriškai įsitraukė  nuo pačių mažiausiųjų  iki vyriausiųjų vaikų, nuo mokytojų iki tėvelių.  Tėveliai ruošė įspūdingas sveikuoliškas vaišes, siuvo savo vaikams daržovių kostiumus, gamino kaukes.

Skambėjo dainos,  linksmai šoko miško žvėreliai, medžiai, grybai. Muzikos mokytojos  Irmos paskatinti  į šventės muzikinę programą įsijungė  mokytojai Deimantė, Giedrius, Grėtė, Rita, Lilija. Jos  metu atsiskleidė vaikų emociniai, muzikiniai ir išraiškingumo gebėjimai.

Šventės pabaigoje ,,Rudenėlis“ visus pakvietė prie vaišių stalų. Savo išradingumu nustebino mokytojos ir tėveliai: ant stalų puikavosi moliūgo vėrinukai, burokėlio spygliais pasidabinęs ežys, sveikuoliški sausainiai, morkų, burokėlių pyragai, mamų pagaminti traškučiai iš bulvių, morkų ir burokėlių, užtepėlės, daržovių, vaisių sultys.
Visi dalyviai džiaugėsi švente, pajautė spalvingą rudeninę nuotaiką ir patyrė puikius įspūdžius.
Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie smagios šventės!