Dalyvavome žaliojoje šventėje – Žemės herojus

Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko  Pasaulinei Žemės dienai paminėti skirtas renginys, kuris įtraukė vaikus į aktyvią kūrybinę veiklą, skatinant aplinkosaugines ir ekologines idėjas.

Priešmokyklinės grupės „Drugeliai“ vaikai veiklų metu ugdėsi ekologinį pažinimą, kūrybiškumą, estetinį pojūtį. Kūrybiniuose darbuose stengėsi propaguoti ir skleisti žemės meną kaip ekologinio ugdymo formą.

Šventės metu vyko įvairios veiklos: vaikai linksmai  sveikino Žemę, atliko Kūrybinę užduotį „Pavasario šaukliai“, dalyvavo viktorinoje „Kaip padėsiu išsaugoti mūsų planetą“. Smagiausia užduotis, tai kūrybinės dirbtuvės „Mano Žemė“, kur įvairių meninių priemonių pagalba puošė Žemę.

Mokytojai buvo apdovanoti padėkomis, vaikai atminimo dovanėlėmis.

Tokie bendradarbiavimo renginiai  skatina vaikų sąmoningumą, formuoja aplinkai draugiškas vertybes.