Dalyvavome jaunųjų atlikėjų festivalyje – konkurse „Viva musica”

Balandžio 24 dieną nuskambėjo Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos organizuojamas Kauno miesto ir rajono jaunųjų atlikėjų festivalis-konkursas „Viva musica”, kuriame dalyvavo  mūsų darželio ansamblis „Linksma nata”. Konkurso tikslas – per muzikos dalykinių kompetencijų pažinimą išreikšti kūrybines galias, įtraukti įvairių gebėjimų vaikus ir jaunuolius, kūrybiškai ir išbaigtai perteikti interpretacinį sprendimą, suteikti galimybę vaikams ir mokiniams pajusti meno teikiamą džiaugsmą. Ansamblyje dainavo Radvilė Padervinskytė, Mila Sidabraitė, Gabija Kepalaitė, Augustina Kaunaitė, Ema Sinkevičiūtė, Mėta Šmatavičiūtė, Guoda Limbaitė, Elena Pukytė, Karina Samulionytė, Goda Gutauskaitė ir Luknė Petraitytė. Koncertas vyko Kauno šv. Antano Paduviečio parapijos bažnyčioje. “Spindulio” merginos savo kategorijoje pelnė II-ąją vietą. Kolektyvą parengė meninio ugdymo (muzikos) mokytoja Irma Mackevičienė.

Dėkojame tėveliams už įsitraukimą ir nuoširdų bendradarbiavimą ❤️