„Apie karybą – mažiesiems“

Grupių „Zuikiai“  ir „Drugeliai“  vaikai lankėsi Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje, kur dalyvavo edukacinėje veikloje  „Apie karybą – mažiesiems“. Priešmokyklinukai  susipažino  su kario tarnyba,  profesionalių karių svarba gyvenime bei jų amunicija.  Jie sužinojo ką veikia kareiviai, policininkai, gaisrininkai, medikai.

Turėjome  galimybę pažaisti  kelių rūšių ginklų muliažais, pasimatuoti  kario kuprinę, šalmą, išbandyti radio ryšį, dėvėti maskuojantį švarką.  Vyko  įdomi diskusija, kur vaikai  pasitikrino žinias atsakinėdami į užduotus klausimus. Edukacijos metu  piešėme karinę amuniciją,  o už teisingus atsakymus ir geriausius piešinius, vaikai buvo apdovanoti nepamirštamais prizais.