ROBOTIKA

Robotikos Akademijoje draugiškieji išradėjai kuria spalvingus robotus iš LEGO Education kaladėlių su išmaniasiais elementais, lavina savo inžinerijos žinias, erdvinį suvokimą ir problemų spendimo gabumus. Visa tai atliekama panaudojant patyriminį-eksperimentavimo metodą. Kiekvieno būrelio metu vaikams pateikiama įtraukianti istorija, kurioje esančią problemą vaikai sprendžia pasitelkdami savo sukurtus robotus. Sukūrę robotus juos išbando, o tuomet susitvarko darbo vietą. Robotikos būrelis padeda ugdyti atsakomybę, dalinimosi gebėjimus, išklausymą, smulkiąją motoriką bei techninį kūrybiškumą, loginį mąstymą. Būrelį lankantys vaikai geba matyti kiekvienos užduoties problemas ir ieškoti jiems kūrybiškų sprendimų.

Keturių metų vaikai pirmiausia susipažįsta su „LEGO education“ rinkiniu, kuriame naudojamos įprastos, smulkios detalės, todėl iš pradžių jie mokosi paprastų, primityvių dalykų. Jie išsiaiškina, kaip viena detalė jungiasi su kita, kaip sudaro pamokoje konstruojamą mechanizmą. Vėliau – dirba su motoru, supranta, kad jis gali pakeisti rankų darbą. Nulinukai arba paruošiamukai būrelių metu stato dar sudėtingesnius robotus nei darželinukai, naudoja daugiau motorų, pultelį ir ruošiasi pirmai klasei.

Būrelis skirtas 4,5-5,5 ir 5,5-6,5 metų vaikams.

Būrelis darželyje organizuojamas pirmadieniais.  Mėnesio kaina  25€, registracija ir apmokėjimas tik internetu https://bureliai.robotikosakademija.lt .

Su būrelio administracija susisiekti galite kaunas@robotikosakademija.lt arba telefonu +370 5 25 25 713.

KREPŠINIS

Krepšinis – puiki priemonė skatinanti moksleivių fizinį aktyvumą. Pratybų metu taikomi su krepšinio veiksmų mokymu susiję bendro fizinio rengimo pratimai, sveikatą stiprinantys pratimai, valios savybes ugdantys ir skatinantys susidomėję krepšiniu žaidimai bei pratimai. Vaikai smagiai praleis savo laisvą laiką būdami fiziškai aktyvūs ir prasmingai leisdami laiką.

Akademijoje sportuoja 4 – 18 metų mergaitės ir berniukai. Darželinukai krepšinio treniruočių programoje gali pradėti dalyvauti nuo 4 metų, palaipsniui pereiti į vis aukštesnį lygį, bei prisijungti prie mokyklose sportuojančių vaikų.

„Spindulio“ darželyje treniruotės vykdamos du kartus per savaitę (antradieniais ir penktadieniais), treniruočių trukmė – 45 min. Mėnesio kaina 18€.

Treniruotes vykdo treneris Emilijus Petrauskas, tel., 861208080., el.paštas emilijus.petrauskas@snaiperis.lt

Kviečiame prisijungti prie Krepšinio Akademijos “Snaiperis” treniruočių ir kartu džiaugtis sporto teikiamais malonumais!

KARTU KURKIME SAVO ISTORIJĄ!

ANGLŲ KALBA

Linksmos „Mokykla tau“ anglų kalbos pamokėlės 3-7 metų vaikams.

Kaip mokomės?

• Per anglų kalbos pamokėles dainuojame, žaidžiame, atliekame kūrybines užduotis.
  • Mokydami naudojame daug vaizdinių priemonių: žaislų, namų apyvokos daiktų. Vaizdinės priemonės padeda išmokti angliškus žodžius, neverčiant jų į lietuvių kalbą.
  • Klausomės nuotaikingų istorijų, kurios padeda vaikams įsidėmėti ne paskirus žodžius, o  ištisas frazes – taip lavinama anglų kalbos intuicija ir kitas svarbus įgūdis – gebėjimas nuspėti.
  • Per anglų kalbos pamokėles vaikai išmoksta vieno svarbiausių dalykų – tarimo. Todėl jiems nežinomus, tik anglų kalbai būdingus garsus nuo mažens jie taria be akcento.
  • Per pamokėlės nedraudžiame  kalbėti ir lietuviškai, kad nebūtų slopinama vaikų saviraiška, kad mažasis mokinukas noriai dalyvautų pamokoje. Tačiau skatiname juos komunikuoti angliškai.

„Spindulio“ darželyje anglų kalbos pamokėlės vyksta vieną kartą per savaitę, ketvirtadienio popietėmis. Pamokėles organizuoja „Mokykla tau“.  Vienos pamokėlės kaina 4€. Jei turite klausimų su mumis galite susisiekti tel.+37063704573 arba info@mokyklatau.lt

GIMNASTIKA

Gimnastikos užsiėmimuose mokoma judesio grožio, kultūros ir grakštumo, todėl daug dėmesio skiriama taisyklingai vaikų laikysenai. Ugdomi fiziniai gebėjimai – lankstumas, greitumas, koordinacija, jėga. Trenažai atliekami su muziką, taip lavinama klausa ir susikaupimas.

Lavinamosios gimnastikos metu taikomi:

》bendrieji gimnastikos pratimai

》baziniai gimnastikos elementai

》nesudėtingi akrobatiniai pratimai

》šokių judesiai

》judrieji žaidimai.

Siekiame, kad vaikai patirtų judėjimo džiaugsmą.

Lavinamosios gimnastikos programa skirta 3-7metų vaikams. Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir penktadieniais. Mėnesio kaina 18€. Jeigu turite klausimų su trenere galite susisiekti tel. +37067419425.

ŠOKIŲ STUDIJA

Vaikai mokosi ritminių, pramoginių, tautinių šokio judesių ir šokių. Šoka po vieną ir porose. Šokantys vaikai dalyvauja darželio ir miesto koncertuose. Vyksta atviros pamokos tėvams. Mokslo metų pabaigoje vyksta baigiamasis koncertas. Būrelis vyksta pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais. Šokiams reikalinga patogi ir tinkama avalynė. Vienos pamokėlės kaina 2 €.

Šokių mokytoja Indrė Praškevičienė. Jei turite klausimų su mokytoja galite susisiekti tel.+37067317442 .